Nejbližší klubovou akcí je Klubová výstava bez zadání titulu KV dne 13.7.2024.

ChovatelstvíMožnost zakoupení publikací Chov beauceronů v ČR a Beauceron a Ovčák z Francie

Chov v beauceronů v ČR a Beauceron

Byla vydána nová publikace“Beauceron – ovčák z Francie“. Jedná se o rozšířené vydání původní příručky „Co a jak s beauceronem“ a najdete zde spoustu praktických rad o výchově štěněte, psích sportech, přípravě na výstavu, odchovu štěňat, výživě psa, cestování a mnoho dalších zajímavostí včetně cca 150 fotek. Cena publikace je 70 Kč, při nákupu 5 a více kusů 60 Kč (zvýhodněná cena především pro chovatele, kteří chtějí touto publikací vybavit nové majitele svých štěňátek).
PUBLIKACE MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÁ!!!

Ovčák z Francie

Stále je k prodeji publikace „Chov beauceronů v ČR v letech 1988-2006“ i s aktuálním dotiskem chovu v roce 2007. Zde najdete veškeré informace o chovu BC v ČR, narozené vrhy, importované psy včetně rodokmenů, výsledky RTG DKK, údaje o svodech a bonitacích a mnoho dalšího. Tato publikace je výborným zdrojem informací pro všechny, kdo se o chov beauceronů zajímají trochu hlouběji, věnují se chovu, nebo se mu chtějí věnovat v budoucnu.
Cena publikace je 60 Kč pro členy Beauceron klubu ČR a 120 Kč pro nečleny (dotisk 2007 je zdarma). Publikace je k prodeji na klubových akcích, nebo je možno objednat.
možno objednat u jednatele klubu (viz Kontakty)

© Maši 2009
Změny u Vašich psů či další vklady na webu zasílejte na adresu: MVDr. Kateřina Valdhans, pch.beauceron@seznam.cz