Nejbližší klubová akce: Speciální výstava a bonitace, 16.9.2017 Rychmburk (Předhradí), Mistrovství republiky FO 16.9.2017 Břehy (Přelouč).

Přehled složených zkoušek psů a fen

Přehled složených zkoušek
Abard Ča-KoZM
Abbie Colline du BélierZZO, ZZO1, BH, ZM
Abeona z AjysytZOP,ZZO
Abigale Fortuna z DorkyOKD 1, BH
Abiona Warrior SoulBGH 1
Abygeel Lucky PrincessZZO
Acanthe Warrior SoulCANT, BH, IPO-V, ZVV1
Ace Negrura de la NocheZZO, CSAU, BH,ZOP, ZVOP¨
BGH1-2.místo na šampionátu práce rakouského BK,Brevet obedience 1.místo na NÉ Gien,SPR1,ZM,ZPU1,IPO-VO,IPO-ZTP,FPr1,FPr2, FPr3, OB-Z, OB1.
1. místo na MR FO a FB 2014 ve společné kategorii FPR1, UPR1 a SPR1.
Klubový šampion práce 2015
4. místo v kategorii OB1 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
Ace RobitoZVV 1 (85/87/85)
Acnar Coul Warrior SoulZVOP, ZZO, ZOP, RH-E, ZPU 1
Adad z AjysytZOP, ZVOP
Adam´s de la Cite des Grands FeuxRing 1
Addi Rakovecká nivaZZO,BH, SPr1.
5. místo v kategorii Fpr1, Upr1, Spr1 na MR FO a FB 2015 Bochovice
Adolf Černá princeznavyhledávání drog
Adonné z Modrej zemeZM
Adriane Magique Psi MysteriaZVOP,ZZO,BH.
Adventure Troy de la Pointe du MeingatUV, BH, IPO 1-2, Brevet Obedience
Aeva Canis MayrauZZO, ZOP
Afron z Ledeckého vrchuZVOP
Agar z Vrábské tvrzeZV 1
Agbara GenexxaZZO, ZOP, BH, ZPU 1, ZPU2, ZVV1, IPO1
Agi Julien Affair de Coeur2. místo v kategorii ZM na MR FO a FB 2015 Bochovice
2.10.2016 MČR FO FB Bochovice - 2. místo v kategorii IPO1
3. místo v kategorii IPO 1 na MS FO a FB 2016 Falck (FR) 93/73/90
8. místo v kategorii IPO 1 na MR FO a FB 2017
Agnes BalidajZM
Agnes Negrura de la NocheZOP
Aika Březová HoraBH
Aileen Cerberi BaskerwilleZVOP,ZZO,BH,ZOP,ZPU1, FPr1, OB-Z
M ČR FO 2010: 2. místo kat.obedience
Ailine ArnakZVV1
Aimant l´Ami NoirZZO
Aimy z Ledeckého vrchuBH, FPr1, FPr2, ZZO, FPr3, ZPS1, FH
Aira Lucky PrincessZOP, ZZO, BH
Aireen od Solné cestyBH, ZOP, ZZO,ZM,FPr1,ZVV1, FPr2, FPr3, canisterapeutická zkouška
2.místo na MR FO 2013 v kategorii ZM
1. místo na MR FO a FB 2014 v kategorii ZM
Klubový šampion práce 2015
4. místo v kategorii IPO 1 na MR FO a FB 2015 Bochovice
1. místo v kategorii IPO 1 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
Stopařský závod dle FPr2 - 2. místo + složena zkouška
Airin des Gardiens aux Coeurs TendresZZO,ZOP,CSAU,BGH1,ZVOP,ZPU1, IPO1, IPO2, IPO3
Akara Ča-KoZM (48/48/44), ZVV1 (98/89/95)
Akaša z Lesních samotZZO
Akim Březová HoraZZO
Akim Hradecká TýnkaZOP
Akim z Agátového dvoraZZO, BH, ZOP, ZPU1, UPr1, UPr2, ZZO1
Akira Cerberi BaskerwilleZOP, ZZO, BH, FPr1, ZPU1, A1, postup do A2
MISTR REPUBLIKY V AGILITY 2013
MISTR REPUBLIKY V AGILITY 2014
Akira z Lipenského lesaZOP
Akki NellagoZOP
Al le Coeur PurZVOP
Alaja FahaveZVOP,ZOP,ZPU1,ZM,
Albert ze Sokratovy cestyZVV1, ZM, ZOP
Alby Allyn AwakeZM, T1, TPO 1-2, ZZZ, ZLP-1, 3x obhájil H1 (hlídkový pes)
Aldo u PinkasůZZZ, ZZP1-3, ZPL1, RH-E, RH-TA, RH-TB, RH-FLA, RH-FLB
Alex from Sahara DreamsZVOP, CSAU, BH, OBZ, ZZO, canicross, AD (vytrvalostní zkouška 20km)
Canicross - Hradecký pohár 2016 (seriál 10 závodů) - 2. místo
Canicross - Hradecký pohár 2017 (seriál 10 závodů) - 1. místo
Aliczia le Coeur PurZVOP
Alioth du Haut MaraisRing 2, CH francais travail
Alisa Alinas AwakeZZO, ZOP
Alké MerevaZZO, ZOP, ZM, ZPU1, ZMT, ZVV1, BH, IPO-V
Allegra le Feu de Diablesse CANT, CSAU
Alpha du Gex d´EmplumeCSAU, Ring3
Alstor du Ru d´OlyRing 3
Altesse Attrayante Psi MysteriaZVOP, LA1, CSAU
Alton Altar Awakeslužební pes policie v Egyptě
Aluna Warrior SoulTK1-2, HK 1-2, CANT,BH
Alzir Alone AwakeOPT1, specialista na vyhledávání narkotik, 2003+2007 - nasazen ve válce v Iráku
Amber Alexa LachesisZVV1, IPO1
Ame Magnanime Cyrano PuissantBH-VT
Amélie le Feu de Diablesse ZVOP, BH
Amigo Dark BlackgorgeCanisterapeutická zkouška,ZOP
Amigo Negrura de la NocheBH,ZZO,ZOP,ZPU1,ZM,IPO-VO.
Amigo od Kulaté bábyZOP, ZZO, ZM,BH,ZPU1
Amon Gloriola Affair de CoeurZZO1, BH
Amourette z Panství TrčkůZOP, ZPU1, dogtrekking
Amstel Warrior SoulBrevet obeissance
Anďa ze Starého hamruZZO
Andrea z Lhotecké linieZM, ZOP, ZPO 1, ZZO
Andy Flanderský levZM; ZOP; ZPO 1; ZZO;
Anita from Sahara Dreams3.místo v kategorii ZM na Mistrovství republiky FO a FB 2017
Anita Moravia OndeoZM, IPO1
Anna Sui Lucky PrincessZZO, ZOP, BH
Annie FahaveZVOP,
Antrúza ArnakZM, ZVV1
Anubis l´Ami NoirZZO,BH,ZOP,ZPU1,ZM,IPO-VO,IPO1/2,FPr1,ZVV1,APr1. závody: ZZO,SPr2 , UPr2, 2012 MR BC IPO1 1.místo.Klubový šampion práce 2014.
Anya Zita de la Roche Saint SecretZM, ZVV1
ApacheTANC – pasení skotu
Aramis z Třebechovického rančeZZO,ZOP
Aranka Pouštní zářZM, ZVV1
Arc FahaveZZO, ZVV1,
Arcane le Feu de Diablesse ZZO, BH, IPO VO
Archie z Kotrčova mlýnaZZO, ZOP, BH
Arco Blue de la Noe du JardinCANT
Arcon le Coeur PurBH,SVV1.
Arcón z Husovy tvrzeIPO 3, SCHH 3, SVV 3, FH 2, ZVV 1, účastník výb. závodů SR 2008, 2009
Arec FreciZM, ZVV 1-2, IPO 1, ZOP
Ares Magic MagpieZVOP, ZOP, ZZO
Argo od Kulaté bábyZOP, ZZO
Argo z Krakonošova revíruZOP, ZZO, ZM, ZPU 1
Argos Vlčkovický lesZZO, ZOP, ZMT, ZPU 1
Ariosto le Coeur PurZVOP
Arka Flanderský levZM, ZVV1
Arla-Grey ArnakZM
Armín Rakovecká nivaZOP, ZZZ, ZVOP, ZZP1
Arnold z Beskydských horZVV1, IPO1-2, SchHA, SchH1-2, OP1
Arnold z Lipenského lesaZZO
Aron GenexxaZVV1, BH, SPr1, SPr2, SPr3
Aron z Krakonošova revíruIPO1-3, SchH1, ZVV1, ZPO1, SVV1, CSAU
Arras l´Ami NoirIPO1
Arsi RobitoZVV1 (88/93/73)
Art z Vrábské tvrzeZM
Arthos vom TheumerhofOPO1, SChH 1-3, SPFH1, Leistungssieger 2005, Vizestaatmeister 2005, Wasserrettungsprugung, A1
Artuš z Husovy tvrzeZZO, ZOP, ZPU1-2, BH, SChHA, SChH1-2, IPO1-3, ZMT, ZPO1, ZM, ZVV1-2, ZVV2, ZPS1, CSAU Trojnásobný účastník MS FO. Vícemistr světa FO v IPO3 2008. Účastník Grand Prix Vrbové - CACIT 13. místo z 28 psů všech plemen.
Artzain du Domaine des Gardiens de la ValleeCSAU, Brevet Ring, Ring 1-3, Brevet d´Obéissance, Cantroupeaux, CACT
Arwen IsabauZZO
Arys KodexAgility
Aschrett Slzy KatharůZZO
Ashua AxerikZM, ZVV1, ZOP, BGH1
Asmar ze Starého hamruZM
Assi MafraZM
Assidu z DorkyZZO
Asterix Černá princeznaZOP, ZPU 1, agility
Atilla z Podzámeckých zahradZZO, BH, dogtrekking, CSAU, ZM, ZVV1, IPO1, IPO2, IPO3, FPr 1
Atos Ča-KoZM
Atreyu Warrior SoulZZO, ZM, ZVV1
Attiba Carský klenot
1. místo na MČR v dogtrekkingu 2012 v kat. DTW2
1. místo na MČR v dogtrekkingu 2013 v kat. DTW2
2. místo na MČR v dogtrekkingu 2014 v kat. DTW2
1. místo na MČR v dogtrekkingu 2015 v kat. DTW2
Aube du Ru d´OlyRing 1
Audace z DorkyZVOP, ZOP, ZZO, BH, ZM, ZVV1, ZVV2, FPr1-3, ZPU1, IPO1, ZPU2, IPO2,FH1,FH2,ZPS1.
M ČR FO 2010: 4. místo kat. ZVV1
M ČR FO 2011: 2.místo ZVV1
Aura z LesovnyZVOP, ZZO
Aurore l´Ami NoirCSAU, BGH 1, BH, SPr 1
Autorité L´Épice de la VieBH
Avalanche Anabell l´Ami NoirIPO V
Ave FahaveZVOP, ZOP, ZPU1, ZPU2, ZZO, ZVV1, ZVV2, FPr 1,FPr 2,FPr 3, BH, IPO 1,IPO 2,ZPS 1,IPO 3,ZVV3, OBZ,OB 1, 3x OB 2 , SPR1
Aveline z DorkyZZO, BH, ZVOP, ZOP, ZM, ZPU1, ZVV1,FPR1, FPr2, FPr3, IPO1, ZPU2, ZPS1
M ČR FO: 1. místo kat. IPO1, nejlepší stopa
Ax Rakovecká nivaZOP
Ayla de la Loutre NoirePistage A/B/C/ID/PF/PJ
Ayla z Přímského podzámčíZOP
Aysha be Queen Heart Boyard2015-coursingová licence AKC "Coursing Ability Dog", CAA (coursing), Barn Hunt Rat Instict (RATI), ATTS Temperament Test (TT)
Azalée z DorkyZVOP,ZOP,ZPU1,FPr1,OBZ,FPr2, ZM, ZVV1
M ČR FO 2010: 1. místo kat.obedience
Azira le Coeur PurZZO, ZOP, ZPU1, LA1, ZVOP, LA2, CSAU
MISTR REPUBLIKY V AGILITY 2012.
VÍCEMISTR REPUBLIKY V AGILITY 2014
Klubový šampion sportu 2015
A´Yago du Murier de SordeilleBH1, SH
Rescue dog
TAN test 10/10/10
Babette z DorkyZZZ, RH-E, ZZP 1, ZZP2
Baccara Moravia TemperamentoZZO, ZOP, ZVOP, ZPU-1, ZZO-1
Bad Boy Dante Silica Heart BoyardBH
Bad Černá princeznaBH, ZOP, ZVV1, ZPU 1, ZZO, IPO 1-2, BGH 1-3, GH 1, CSAU
Clubmeistr 2006(A), Clubarbeitschampion 2007(A)
MS FO Falck 2006 v IPO 1. - 2.místo
MS FO Neulingen 2007 v IPO 2. - 5.místo
Klubový šampion práce 2006
Bady z Koláčkova rančeZVV1, IPO 1, SChH1
Baillet Semper Cum Cordevodící pes
Bajka z PorxuZZO, ZM
Balduin Semper cum CordeZZO,ZVOP,BH
Ballerina z AjysytBH,ZVOP.
Balou von der SchutzmuhleZM (49/49/47), ZVV1 (94/96/90), IPO1 (85/70/83)
Bänschi von der WidenauZM
Bar Rafaelli des Onze HerminesBGH1-Clubmeister, ZZO, CSAU, BH, Brevet d´Obsseince 89/100 2. místo NE
Baraka l´Ami NoirZM
Barbarée l´Ami NoirZOP,ZPU1,ZVV1,FPR2,BH.
Barbas Warrior SoulZZO, ZOP, BH, IPO-V, ZPU1, ZM, FPr1, IPO1-3, ZVV1, ZPU2
Barbel EnyhedZZO
Barbucha Moravia TemperamentoZVOP, ZZO
Bard z Lhotecké linieZZO, ZM
Barney FanneliZZO
Barney Rakovecká nivaZOP, ZPU1
Bárt z Chovných dvorůZVOP, ZZZ, ZZP1-2, RH-E, RH-TA, RH-TB, ZOP, ZZO, RH-FLA,RH-FLB, ZTV1-2
Bárt z Ledeckého vrchuKlubový šampion práce 2014 .
3. místo na MR FO a FB 2014 v kategorii IPO 3 - Mistr republiky 2014
3. místo v kategorii IPO 3 na MR FO a FB 2015 Bochovice
3. místo v kategorii IPO 3 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
Barunka z Husovy tvrzeZZO, ZOP, ZPU1, BH
Baschka Slzy KatharůZZO, BH
Basco von der SchutzmuhleZM (49/49/48), ZVV1 (94/88/92), IPO1
Basil Carský klenotZZO, BH, ZZO1, ZM (46/42/46) , ZVV1, ZOP, ZPU1
5. místo v kategorii IPO 1 na Mistrovství republiky FO a FB 2017
Bastet Pandore des Chasseurs d'Ombre CSAU, R1
Bataille des AssiersHIE,HWT
Bayard Warrior SoulZZP1,ZZP2,ZZZ,ZTV1,RHE,BH,ZVP1
Beata z Lhotecké linieZVOP,ZZO,ZOP,ZPU1-2,ZM,ZMT,ZVV1-2,SchH A,OBZ,OB1,
Beatris Černá princeznaZZO, BH, ZOP, FPr 1-2, ZPU 1
Beauté z DorkyZOP,ZPU1, BH, ZZO, OB1-2,
2.místo v obedience na M ČR FO
M ČR FO 2010: 4. místo kat.obedience
Beckie z AjysytZZO
Bellami MerevaZVOP, 1. místo coursing, dogdancing - F1, ZOP, BH
Bellissimé z DorkyZOP, ZZO, BH, IPO-V,ZPU1, ZPU2, ZM, ZVOP, ZVV1, FPr1, FPr2, IPO1,OB-Z, ZPS1, FPr3, OB1, ZVV2, IPO2, IPO3, SChH-VPG1, UPr1, ZVV3, SPr1, APr1, FH1,FH2-92bodů, IPO-FH, StPr1 (100bodů), StPr2(96 bodů), StPr3(100 bodů).
2. místo v IPO1 na M ČR FO 2009,
MČR FO 2010 - 1. místo v kat. ZVV1, nejlepší poslušnost, nejlepší beauceron - fena a absolutní vítěz mistrovství
2011 - 3. místo v kladenské lize v ZVV2, 4. místo v okresní lize v ZVV2
4.-5.10.2014 Meziboří VS stopařů získala 2xCACT a tím se nominovala na MR stopařů 2014.
1. místo na MR stopařů MSKS 2015
26. - 27. 9. 2015 VS na MČR stopařů IPO-FH Domažlice - 3. místo a titul CACT
1. místo v kategorii FH2 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
Belmondo Bleu l´Ami NoirZVOP, ZOP,
Belote dit Ronja du Pla de la JasseCANT, VZH, ZVV1
Beltine Alfa SagittariusZZO, ZOP, ZPU1, BH,
Bikejoring: 1. místo Nový Dům 2008 (mid - 2x17 km)
3. místo Červený Kostelec 2009 (sprint - 2x5,6 km)
Mushing: 7. místo v kategorii MB Kubova Huť 2008 (2x18 km)
2. místo v kategorii MB Kubova Huť 2009 (2x18 km)
Dogtrekking: účast v seriálu MR v letech 2006, 2007, 2008, 2009
Ben z Koláčkova rančeZVV1-2, IPO1-3, ZOP, ZPO1, ZPS1
Benellis Topaz Heart BoyardZVOP
Benevola Canis MayrauBH-VT
Benir z DorkySOP, BH, SVV1
Berenice de la Plaine du TilleuZVV 2; ZPS 1; IPO 2; ZOP
Bergen Carský klenotZZO, BH
Bernard Noir Ame MagnanimeZZO,BH,ZM, ZOP, FPr1, IPO1, IPO2, IPO3 .
1. místo na MR FO a FB 2014 v kategorii IPO 1 - nejlepší stopa (100 bodů)
2. místo v kategorii IPO 3 na MR FO a FB 2015 Bochovice, nejlepší stopa
účast v kategorii IPO 3 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
Klubový šampion práce 2016
1. místo v kategorii IPO 3 na MS FO a FB 2016 Falck (FR) - Mistr světa v IPO 3 - 96/92/85 (nejvyšší počet bodů na stopě a poslušnosti)
Bertram z Lhotecké linieZZO
Besi Merin BohemiaZZO, BH
Bessi z Koláčkova rančeZM
Bessie Merin BohemiaZZO
Bessy Moravia OndeoBGH1
Bestie z Kačákovy samotyBH
Beth z LinetuZM, ZOP, ZPU1, ZPS1
Betyle Sarah de la Mare aux TempliersBrevet ring
Bird Magic MagpieZZO
Blais Magic MagpieZZO
Blanca z Husovy tvrzeZOP
Blanche z PorxuZZO, FPr1, ZM, FPr2, ZVV1, IPO-V, IPO-1, IPO-2, BH, FPr3, IPO3,FH1,FH2,IPO-FH
11.-12.10.2014 Otěšice VS stopařů obsadila 2.místo a tím se nominovala na MR stopařů 2014.
4. místo v kategorii FH2 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
Blandine Orange Psi MysteriaZVOP
Blondie EnyhedZVOP, BH, FPr1, ZZO1, UPr1, ZZO2, FPr2
7. místo v kategorii Fpr1, Upr1, Spr1 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)- přidružený závod
2.10.2016 MČR FO FB Bochovice - 2. místo ve smíšené kategorii FPr1/UPr1/Spr1
Bobó z Opatovických rovinZVV1-2
Bon z Opatovických rovinZM, ZVV1
Bondige EnyhedZVOP, BH, ZM, ZOP, HWT TS, IHT1 TS, ZVV1, IPO1, IHT2 TS, IHT3 TS
2.10.2016 MČR FO FB Bochovice - 2. místo v kategorii ZVV1
2.Mistrovství FCI tradičních plemen v pasení - IHT1 TS - 4.místo
9. místo v kategorii IPO 1 na MR FO a FB 2017
Bondir z DorkyZOP, ZZO, BH, ZPU1, LA1, OBZ, OB1
Bonie z Chovných dvorůZOP,ZPU1,ZZO,ZM,ZMT,
Bora von DanubiaBH,HWT,TKV
Bora z Ledeckého vrchuZOP, ZZO
Boss Flanderský levZM, IPO1-3
Boudica Warrior SoulAgility A, UV
Bourbon Warrior SoulUV, VZH, MAG test
Brad z Třebechovického rančeZVOP, ZZO
Brazil Warrior SoulAP, SnH1
Breddy AwakeBH
Brena AwakeZOP, ZZO, BH
Brenner FedarZZO, ZPU1
Bretta z AjysytZZO, ZOP
Bridgette Carský klenotBH
Briska EnyhedBH
Britney FanneliZZO,BH,ZOP,IPO-VO, IPO1, IPO2, FPr1, FPr2, Apr1, IPO3
5. místo v kategorii IPO 1 na MR FO a FB 2015 Bochovice
2. místo v kategorii IPO 1 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
Klubový šampion sportu 2017
1. místo v kategorii IPO 3 na Mistrovství republiky FO a FB 2017, Mistr republiky, Nejlepší poslušnost, Nejlepší beauceron
Britt OlivínZOP, ZZO, BH
Brix z Husovy tvrzeZZO, ZOP, ZMT, BH, SVV1, T1, T2, ZPU 1, ZZZ, RH-E, RH-FL A, RH-FL B,RH-T A
účastník Mistrovství světa IRO 2010
Mistrovství české republiky záchranných psů IZS 2010 - 4.-5. místo v plošném vyhledání
rok 2009:
3. místo na Mistrovství ČR záchranných psů a psovodů IZS v plochách, 6. místo v družstvech, 7. místo na Přeboru záchranných psů podle RH-FL B, splněno předatestační cvičení IRO v Žatci,
rok 2008:2. místo Memoriál Z. Katolického 2008 podle RH-T B a RH-FL B,
rok 2007: 2.místo záchranářský Junior Cup 2007,
rok 2006: 2. místo ve Velké ceně TARTu podle T2,
rok 2005: 3. místo závod beauceronů podle ZMT,
Brixi OlivínZZO
Brixie FanneliZVOP,ZOP,ZPU1,BH,FPR1,F1,HTM1, MD1, OBz, DwD1, FPr2, OB-1, HTM2
Závod-Memoriál Jaroslava Labudy 2.místo v ZZO.
Závod v ZZO-1.místo.
titul MoD1
3.místo na MČR-juniorů v DD
5. místo v kategorii OB1 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
Klubový šampion sportu 2016
Brooke od Kulaté bábyZOP, ZPU 1, BH, ZM, ZVV1
Brooke Witty BlackgorgeZZO, ZOP, BH, ZPU1, FPr1-2
Bruce Flanderský levZVV1, OP1
Bruce ManuelaZM
Bruno AwakeZOP, ZZO, BH, ZPU1,ZVOP
Brut OlivínZOP
Buggie od Kulaté bábyZOP, ZPU-1, ZVV1, IPO1, ZPU2, IPO2
Buggy MerevaZOP, ZZO, ZPU1, BH, SPr 1
Bugi l´Ami NoirCSAU, ZZO
Buxter Černá růžeZM, ZVV1, BH, ZOP, ZPU1
Bystr z AjysytZVOP
Cadence Carský klenotZZO, BH, ZVOP, ZZO1, ZM
Cadet Carský klenotHWT
Caesar RobitoZM, ZVV1-2, IPO1-2, ZOP, ZPU
Caesare z Lhotecké linieZVOP
Caliméro MerevaBH,IPO1
Calypsó Arwen z Kotrčova mlýnaZOP
Camael le Coeur PurZVOP,ZZO
Camarade l´Ami NoirZZO, ZM, CSAU, BH, IPO 1, SPr 1, SPR 2, SPR 3, IPO 2, IPO 3, APr 1, ZZO1 .
účastník Mistrovství světa 2014 Reichshoffen (FR)
Klubový šampion práce 2015
Captivant Garde de la VieMPK 1 (metoda pachových konzerv)
Car FanneliCSAU
Carmen de la Roche MontaigneCSAU, BH
Caroline Gazelle Psi MysteriaCANT, HWT
Carolline BalidajBGH1, ZTP
Cartiér l´Ami NoirIPO-BH
Cass Černá růžeZOP
Cassanté l´Ami NoirZZO,BH, CSAU, ZOP,ZM,UPr1-2,IPO1, FH1, FH2, FPr1, FPr2.
závod ZOP - 3.místo
2. místo na MR FO a FB 2014 v kategorii IPO 1
účast v kategorii FH2 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
Cassien z Husovy tvrzeZZO
Cathrin z Koláčkova dvoraZM
Cati z DorkyZZO, BH, ZM
Catrinka le Coeur PurZZO, BH, FPr 1,Obedience, FPR2, FPr3
Cazan Syrius des Chasseurs d'OmbreBrevet Ring, CSAU
Ce de la Cite des Grands FeuxChampion CTR
Cedra z Opatovických rovinZM, ZVV1, ZPO1, IPO1
Cedra z Vrábské tvrzeZZO,ZOP,ZM,ZPU1,OB1,BH,IPO1-3,VZH
Celine z Lhotecké linieZZO, ZOP
Cennta OlivínZOP, ZZO
Ceres Černá růžeZM, ZOP
Cerrdy Gold MadeiraZOP
Cerry z Husovy tvrzezkouška z dogdancingu divize D na výbornou
Chagall z Husovy tvrzeZOP,BH,ZZO.
Chanel des Vaux RougesZZO, ZM, ZVOP, ZVV1, ZOP, FPr1, FPr2, BH, ZPU1, FPr3, ZPS1,HWT,IHT1, IHT2 TS, ZZO1, IHT3
2. místo IHT1 TS
Charisteas z Lhotecké linieZZO
Che des Gaillards des Terres FroidesCSAU
Choisi z Husovy tvrzeZVOP,ZZO,ZM,ZVV1,ZOP,ZPU1,ZPU2,BH,IPO-VO,FPR1,SPR1,SPR2,SPR3, IPO1, IPO2, IPO3
1. místo ve společné kategorii na MR FO 2013 - SPR1
3. místo v kategorii IPO 1 na Mistrovství světa FO 2014 Reichshoffen (FR)
5. místo v kategorii IPO 1 na MR FO 2014
Klubový šampion práce 2015
účast v kategorii IPO 2 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
3. místo v kategorii IPO 3 na MS FO a FB 2016 Falck (FR) 85/72/93 (nejvyšší počet bodů na obraně)
Klubový šampion sportu 2017
Chucky z Lhotecké linieZZO, canicross, dogtrekking, vytrvalostní zkouška
Ciara le Coeur PurBH, IPO1, CSAU, IPO2, IPO3
Cicot z Polepského rančeZOP, ZPU1, FPR1, ZZO, BH
Cirko z Babanovho vrškaBH, ZZO
Ckim Argentee du Mont des CroisettesCSAU
Cleo le Coeur PurBH,ZTP, ZM, FPr 1,IPO-VO,IPO 1,IPO 2,IPO 3, ZVV1, Spr1, Fpr2. Fpr3, ZPS1, SPr2, SPr3, APr1
13.9.2014 Kaplice Jihočeská liga kynologů- 3.místo v kategorii ZVV1
2. místo v kategorii IPO 1 na Mistrovství světa FO 2014 Reichshoffen (FR)
Klubový šampion práce 2015
11.-12.4.2015 Výběrová soutěž pro Mistrovství České republiky IPO a Mistrovství světa FCI Volenice, 237 b., 13. místo
1. místo v kategorii IPO 3 na MR FO a FB 2015 Bochovice - Mistr ČR, nejlepší BC
5. místo v kategorii IPO 3 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
2.10.2016 MČR FO FB Bochovice - 2. místo, Mistr ČR (BC), nejlepší stopa
Clipper z Vrábské tvrzeZOP
Cloé le Coeur PurZVOP
Clyde du Murier de SordeillePistage A/B/C
Coddy Gold MadeiraZOP, ZPU1, ZM, ZVV1
Coletta del HorlaZM
Colette FanneliZOP, ZZO
Comanche des Scorpions IntrepidesRing 3
Constance l´Ami NoirZZO, ZOP, CSAU, BH , FPr 1, FPr 2, ZPU 1,ZM, ZPS1.
4. místo v kategorii Fpr1, Upr1, Spr1 na MR FO a FB 2015 Bochovice
Klubový šampion práce 2016
Corbeau des AssiersHWT,HIE
Corbyn Ethalon Psi MysteriaZM
Cornel Manuelaslužebně využívaný
Corver Yan du Domaine du Bois de ChartresBH1, RH T-A/B, RH-L-A/B
Crack du Domaine des Gardiens de la ValleeCSAU
Credo z DorkyObedience1, Obedience 2,Obedience3, BH, 1. a 2. místo v OB3,IPO 1.
Cris Ozzy FanneliCSAU, ZVOP, ZZO, ZZO1
Cris z Koláčkova dvoraZZO
Cyno du Gex d´EmplumeCSAU,Brevet Ring,Ring 1-3,Mondioring 3,Champagne 3
Cyra FanneliZVOP, BH, ZZO1
Cyra Magic MagpieZOP
Czech z Lhotecké linieÚčast na MČR v dogtrekkingu v letech 2006,2007,2008,2009, 2010
Dag z Ledeckého vrchuIPO1
Dagasse z DorkyZOP, BH, IPO-V, IPO1, ZVV1, CSAU, ZPU1, FPr1, VPG1, FPr2, IPO-ZTP, ZPU 2, FPr 3,ZPS1 88-93,ZVV2 93-70-82,IPO2.
Dague l´Ami NoirBH, IPO1, ZVV1, IPO2, IPO3, Fpr1, ZVV1, ZVV2
účast v kategorii IPO 2 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
Klubový šampion práce 2017
Daikiry Warrior SoulZOP, BH, ZZO
Daila des Marais du DiableCSAU, BR CANT0
Daisy z Opatovických rovinZOP
Damaris le Coeur PurOKD-1
Damas du Clos de la PinsonniéreBH, ZOP, ZVV1
Dante FanneliBH/VT
Daphne du PerouetZOP, ZZO, BH, ZPU1, ZPU2
Daria z Ledeckého vrchuZVOP
Darius de la Loutre NoireRing 1, Pistage B, PJ
Darkness BlackgorgeZZO
Dášenka z Husovy tvrzeZZO, ZOP
Déesse de la Bergerie ChauliacZM, ZVV1
Defi du Ru d´OlyRing 3
Dejan Warrior SoulBH,GG2.
Delisa z Lhotecké linieZOP,ZZO, ZM, ZVV1, ZVV2
M ČR FO 2010: 2. místo kat.ZVV1
Desire Warrior SoulCSAU, ZOP, ZVV1
Désireé RobitoZVV1-2, IPO1-2, SchH1, ZOP, ZPU1
Destin z DorkyZZO, ZOP, ZMT, BH, ZPU1, ZM, IPO-V, ZVV1, T1, FPr1, MD1, HtM1, ZPU2, ZPO1, FPr2, ZPS1, FPr3, SPT1, F1, DwD1, IPO1, splněny podmínky pro udělení titulu Master of dogdancing 1. stupně, mKlubový šampion práce
Dextera Astra CaninaCSAU,PT1-3,IPO 2,STpr1.
Diablesse l´Ami NoirBGH 1, BH, IPO-VO, FPr 1, FPr 2, FPr 3, IPO 1, IPO 2, IPO 3
3. místo v kategorii BGH1 na Mistrovství světa FO 2013
2. místo v kategorii IPO 2 na Mistrovství světa FO 2014 Reichshoffen (FR)
Klubový šampion práce 2014
2. místo v kategorii IPO 3 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)

Účastník Mistrovství republiky a světa (IPO 3)2016
Klubový šampion sportu 2017
2. místo v kategorii IPO 3 na Mistrovství republiky 2017
Diamond von DanubiaBH,IPO 1-3,HWT
Diamonds in Rough MonetBGH1-3.
Diana BalidajZM, ZVV1, IPO1-2, BH, SchH1, ZOP, ZPU1-2
Diego z AjysytBH
2. místo ve společné kategorii Upr1, Spr 1, Fpr 1 na Mistrovství republi FO a FB 2017
Divis z DorkyZVOP,
Django bleu du Serment des BrumesVainqueur de la Coupe de France Ring 2011 - Echelon II
Ring 3
Django von der WidenauZM (44/46/46), ZVV1 (71/82/89), ZZP1 (91/82/88)
Doreen le Coeur PurBH
Dorothea Gold MadeiraZOP, ZPU1, ZZO, ZVV1, ZPS1, BH, ZZZ, RH-E, VZ1, ZZP1
Dorothée d'Or Ame MagnanimeBH,StPr1, IPO1, IPO2
2.10.2016 MČR FO FB Bochovice - 1. místo ve smíšené kategorii FPr1/UPr1/Spr1
Drago-Malefoy de Sainte PetronilleCSAU
Duna des Gaillards des Terres FroidesCSAU
Dynamique z DorkyDogtrekking 2009 - 1., 2., 5. místo v DTW1,
5. místo na Mistrovství republiky v dogtrekkingu 2009
ZZO, ZM, IPO-V
D´Roi de Matins de l Abbe RozierCSAU´, BH
Eastwod Clint FedarZM, ZVV1, IPO1, BH, SchHA, ZOP, ZPU1, OPT1, ZPU2, ZPS1
Ebbie Jean BlackgorgeBGH A
Ebony Tessie BlackgorgeCANT, CSAU
Ecco z Kotrčova mlýnaZZO, ZOP, BH, ZPU1, ZM, ZVV1
Echo Ruby de La Noé d´OrientCANT,CSAU
Edie z Husovy tvrzeZVOP, ZZO, ZOP, ZPU1-2, BH, ZM, ZVV1, ZPS1, IPO 1,IPO 2, IPO3
Edward Prince FedarZOP, ZPU1-2, IPO 1-3, ZVV1, SChH1, ZZZ, ZZP1,
Egon z Vrábské tvrzeZZO, VZH, ZOP, ZPU1, OB1, CSAU, IPO1-2
Eico z Kotrčova mlýnaZVOP
Eik King BlackgorgeBGH1-BGH3
Eiwi z Kotrčova mlýnaZMT, ZOP
Elion le Coeur PurCANT, PAIM-T (finská zkouška vloh pasení)
Eliza Princes BlackgorgeHWT
Elkoi des Marais du DiableCSAU
Ellen z Husovy tvrzeZVOP, ZOP, ZZO, ZM,BH,IPO1.
Elliot de la Noe d´OrientCANT, CSAU
Empire Warrior SoulBH, G&G,GG2
Enfin RobitoBH
Enrico z Husovy tvrzeZOP, ZZO
Enyo Theya BlackgorgeBH, ZOP
Enzo du Bois du Coin PerduBrevet d´Obeissance, CSAU
Erica z Husovy tvrzeZVOP
Erin z Husovy tvrzeZM, VZ, ZVV 1
Eros z Husovy tvrzeZM, SVV1, BH, FPR 1, FPR 2, IPO1-3
Esmian le Coeur PurBH, ZZO, ZM, ZZO1, ZVOP, SPr1, SPr2
Essex z Kotrčova mlýnaZOP, ZZO, ZPU1
Esso z Kotrčova mlýnaZZO, ZOP, ZVV1, IPO-V, ZPU1, BH, ZVV2
3. místo v kategorii IPO 1 na MR FO a FB 2015 Bochovice
Etan Gold MadeiraZOP
Etoile de l´Ame du LoupBH,HWT
Evander Warrior SoulZZO
Evans z Lhotecké linieZZO, ZVOP, ZOP, BH, ZPU-1, OB-Z
Everest Warrior SoulZZO, ZOP, ZZZ, RH-E, BH, ZPU1, ZM, ZVP1, FPr1, ZVV1, IPO-V, ZZP1, IPO1, FPr2,StPr 1-3.
Ewook Argente du Mont des CroisettesBH, ZM,ZVV1,ZVV2,IPO1.
Ezza z Vrábské tvrzeZOP
Faïence de Tortue Argentee du Mont des CroiseCSAU
Fabien Groll BlackgorgeCSAU, Brevet
Fanny Angels BlackgorgeCSAU, ZVOP, BH, ZZO, Fpr1, FPr2, SPR1
Fantagira Princes FedarZM, ZVV 1
Fargo Magic MagpieCSAU, ZZO, ZVOP, OB-Z
Fatmé z Lhotecké linieBH, ZZO
Faya Magic MagpieZOP, BH, ZZO, ZZO1
Fello z Koláčkova rančeIPO 1-2
Feux Follets z AjysytZZO
Flash Gordon de la Noé d'OrientBrevet ring,CSAU
Fleur l´ Ami NoirPTCTP - Canisterapeutický pes, CSAU, BH, ZZO, ZOP OBZ, OB1 / NW- DZ, NW -UZ, NW -NZ,
2. místo Mistrovství světa CMBF 2015- kat. OB1
3. místo Cituška cup OB2
1. místo O Frýdlanstský řetěz - kat. ZZO
2. místo Staříčský pohár - kat. ZZO
2. místo Veřovický závod obedience - kat. OBZ
4. místo Fénixovo pírko obedience - kat. OBZ
Floret z Lhotecké linieBH,MR I
závody:
1. místo Stanios Cup IPO-V poslušnost
4. místo-zimní závod družstev Uničov 2011 kat.ZVV1-2011
4. místo- "o šternberskou hvězdu" ZVV1 speciál-2011
Klubový šampion práce 2015
1.místo-ZVV1-spec.-závod Sudkov,2011
1.místo-ZVV1-zimní závod Uničov,2012
1.místo-ZVV1-spec.-závod Sudkov,2012
1.místo-ZVV1-zimní závod Uničov-2013
2. místo ZVV1-spec. - Šumperský Štít 2013
1.místo ZVV1 - O pohár OU Sudkov 2013
8. místo - MS Mondioring Starý Jičín 2014
2. místo - MČR BO Mondioring 2014
1. místo -Mezinárodní turnaj Mondioring Horka nad Moravou 2015
Klubový šampion práce 2015
20.6.2015 Mezinárodní mistrovství ČR v mondioringu 4. místo, složena zkouška Mondioring 1
Folie´s du Domaine du Marais D´IsleCSAU
Follow Me z Lhotecké linieSPr1
4. místo v kategorii IPO 1 na MR FO 2014
3. místo v kategorii Fpr1, Upr1, Spr1 na MR FO a FB 2015 Bochovice
Foxy de ChipyeRING 3
Fram z Koláčkova rančeZOP
Gabrus de la Noé d´OrientCSAU,CANT
Gaja z Husovy tvrzeBH, IPO1
Galik du Diable de MorvalCSAU
Gandhi Warrior SoulBrevet Obeissance
Gardeur le Coeur PurCANT
Garry z Koláčkova rančeZVOP, ZZO, ZOP
Gaston Warrior SoulZOP, ZPU1, RH-E
Gia z Husovy tvrzeRHE, ZZZ
Gino Manuelapoužívaný pro Armádu SR
Gloria de MontcleaBH
Goldye z Husovy tvrzeZOP, ZPU1
Goum des Gardiens de la BeauceRing2
Grace RobitoZM, ZVV1, OP1, SCHH 1-3, IPO1-3
Grizzly du Foudre de ZeusCANT, CSAU
Guizmo du Domaine des Gardiens de la ValléeRING2
Gusta RobitoZM, ZZO, BH
Gwenda von de SchutzmuhleZM, ZVV1-2, IPO1-3, SchH1-3, OP1
Gyor Radames des Chasseurs d'OmbreCSAU, CANT
Gyzmo Bleu de la Lande NoireTravial Brevet
Habileté z AjysytZVOP
Haldir Warrior SoulMH, BH
Hally Berry BlackgorgeCANT
Hancock Lear BlackgorgeZVOP,ZOP
Hannah z AjysytZZO
Happy z Lhotecké linieZZO, ZOP,ZPU1,BH,ZM, CSAU, Spr1, SPr2.
4. místo v kategorii ZM na MR FO a FB 2015 Bochovice
Harlem Warrior SoulVZH, IPO1, Global ring, Mondioring1
Harley Warrior SoulBH 1
Harwey Duke BlackgorgeCSAU, Brevet obedience 2. místo na NÉ 2012, ZZO, BH, BGH1,Brevet 1
Havel Yzar de la BonhardiesseZVOP,ZOP,BH,UPr1,UPr2,ZZO,Divize Freestyle 1.stupeň
5.roč.Memoriál Jardy Dvořáka obsadil 1.místo v kategorii ZZO (58 bodů). 35.roč.Duchcovský Viadukt - kategorie ZZO - 2.místo, 19.roč.Memoriál Jaroslava Poláka - ZZO - 1.místo.
Hawai I du Domaine de la GrouxBrevet Ring
Hector bleu du Serment des BrumesCSAU,CANT,TGS
Heera z Vrábské tvrzeZVOP
Henriette du Jardin d´EliseeBH, FPr 1, FPr 2, SPr 1, ZZO
Heroine des Gardiens aux Coeurs TendresZVOP, CSAU, ZZO, ZM, BH, ZOP, ZPU1, Fpr1, FPr2, ZZO1, ZVV1,StPr1, IPO1
3. místo v kategorii ZM na MR FO a FB 2015 Bochovice
1. místo v kategorii Fpr1, Upr1, Spr1 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)- přidružený závod
3. místo v kategorii ZVV1 na MR FO a FB 2016 Bochovice
Klubový šampion sportu 2017
Hiroshima du Stuyver VeldCSAU, Ring 2
Hisme Leny BlackgorgeCANT,CSAU
Honil des Marais de Saint GratienCSAU, Brevet Obeissance, Brevet Ring, Ring 1-2
Huckleberry z Vrábské tvrze ZOP
Hudson du Fond des CampsBH, Brevet Obedience, Obedience 1, CSAU
Iff Taylor BlackgorgeCSAU,Brevet obedienc 2.místo na NÉ Gien,ZOP,ZZO,BH,ZM,FPr1,FPr2, FPr3, SPt1, ZPS1, SPt2, SPt3, FH2.
1. místo v kategorii FH1 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ)
Klubový šampion práce 2016
3. místo ve společné kategorii Fpr3, Upr3, Spr3 na MR FO a FB 2017
Ikar Warrior SoulOB-Z, Závody psích spřežení:
2011
Radíkovský podzim Radíkov- Olomouc 5.-6.11.2011: kat CCW 6.místo
Hradecký mid- Běleč nad Orlicí 26.-27.11.2011: kat CCW 2.místo
2012
Radíkov- rozloučení se sezonou Radíkov- Olomouc 24.-25.3.2012: kat SC1 1.místo
Klubový šampion sportu 2015
Ostravice- Nigt-trail Noční dogtrekking Ostravice 6.7.2012: kat. DTM(35km) 1.místo
Louka (u Olešnice)- Ježdění na Valše "0" 22-23.9.2012: kat. SC1 4.místo
Mladá Boleslav- Svatováclavské psí ježdění 28.9.2012: kat. SC1 6.míst
Červený Kostelec- BONO 13.-14.10.2012 kat. SC1 2.místo
Klubový šampion sportu 2015
Ikem z Koláčkova rančeZOP, ZZO
Imigen Warrior SoulZZO, BH, ZM, IPO-VO,IPO1
Indy z Husovy tvrzeBH, ZZO1
Ipsos de MontcleaBrevet obeissance
Irko du Murier de SordeilleBrevet Ring, Ring 1, Ring 2, Brevet Obedience, Obedience 1, CSAU, Záchranářská zkouška plocha - brevet, Záchranářská zkouška Echelon A
TAN test 8/8/8
Iron du Ru d'OlyRing 2
Jackie z Koláčkova rančeCanisterapie
Jini (Marchetti)BH3, IPO3, Ring 2
Jordan de l'Atelier du PeintrePistage A/B, Ring 1, Brevet Campagne & Mondioring, Obeissance Classe 3
Keakai ArwenZZO1, BH, FPr1, ZVV1, IPO1
2. místo v kategorii IPO 1 na Mistrovství republiky FO a FB 2017
Kerang Warrior SoulBH, IPO 1,IPO2-280bodů,CMBF-IPO3-Worldchampion.
1. místo v kategorii IPO 3 na Mistrovství světa FO 2015 Třeboň (CZ) - Mistr světa 2015
Kiara Warrior SoulZZZ, ZZP, ZTV1-3, 1. místo (sutiny) Polna CUP 2015
King z Koláčkova rančeSVV1
Kirke Warrior SoulBH
Kiwi Warrior SoulBH.
Lasco des Scorpions IntrepidesRCI3
Loca Warrior SoulLK2
LousticRing 3
Love Grege de la Roche Saint SecretBrevet Ring
Lutte de la Cour de JassonRing 2
Maika du Relais des EcuriesBrevet Ring, Vice Championne de France d´Agility
Mars d´ArtemisrougeBH/VT, IPO VO, FPr1
Medusa Warrior SoulBGH1
Mejannes du Relais des EcuriesBrevet agility
Minos Warrior SoulBH,ZZO, RHE - FL, Spr1, AD, ZZO1, Spr1-3, CSAU.
Mox des Campagnards de la ValetteChampion de travail en Ring
Naira Warrior SoulZVOP,BH,ZZO,FPr1, CSAU, ZM, ZVV1
Nana Het hof van MareholdZM, ZVV1
Nanouk de la Noe du JardinPistage A/B/C/PJ
Nara RobitoZOP
Naya Warrior SoulZVV1
Newton du Ru d´OlyRing 2
Niki van de DebbershoeveZVV1, IPO1
Noddy van de DebbershoeveIPO 1; ZVV 1;
Nouba du Pla de la JasseCANT
Noucha du LagideZM
N´go des Vaux RougesRing 2
Onyx du Val du TremblayRing 2
Ook Argente du Pic des HobereauxAgility A2, Brevet agility
Orka-Gerlie des AssiersBrevet Ring
Osea van de DebbershoeveZM
Ours Hismaellia des Gardiens de l'OmbreRing1
Pandore Hilda de la Roche Saint SecretBrevet Ring
Persan du Val de SeineRing 3, brevet rescue
PhoebusRing 2, RCI 1
Picolo z Koláčkova rančeZOP, ZZO,BH,ZPU 1, ZVV 1,IPO-V,IPO1,FPr1
Polly z Koláčkova rančeZOP, BH, RH-E
Praxi du Ru d´OlyRing 3, Sellectif
Praxy des Campagnards de la ValetteRing 2
Python Warrior SoulBH, IPO1, IPO2
Qik RobitoZOP
Radamses vom KathrinenhofCACS
Rebecca de l´Etang de MirloupBrevet Ring
Rime des AssiersObéissance 2
Rocco de La Montagne du SeigneurCSAU
Roger de LusanZZZ, RH-E, ZOP
Roi du Ru d´OlyRING 3
Roy du Mas Roc MariaCSAU,CANT,Ring 1-3
Rusty de la Vallee des Loups de MerRing3
Samba Warrior SoulZZZ,ZVP1,ZZP1, ZVV1, ZLP1, ZTV1, ZZP2, ZVP2, ZVP3, RH-T A
CACT
"Český pohár vodních prací 2017" dle ZVP 3 - 1.místo, titul CACT
" Český pohár v sutinovém vyhledávání 2017, Memoriál Petra Staňka " dle ZZP 3 - 1.místo a " Nejlepší speciál "
Sauron Warrior SoulZZO,ZZZ,BH,ZOP,SPr1, RH-FL A , ZTV1, ZVP1, ZZO1, ZZO2, SPr2, SPr3, CSAU, ZZP1, ZPO1, ZVV1, ZTV2, ZVOP, ZVV2, IPO1, canisterapeutická zkouška.
1. místo v kategorii Fpr1, Upr1, Spr1 na MR FO a FB 2015 Bochovice
Klubový šampion práce 2016
Klubový šampion sportu 2017
1. místo v kategorii Fpr3, Upr3, Spr3 na MR FO a FB 2017, Nejlepší obrana mistrovství
Seneque de la Dame de CoeurChampion Travail Ring 2005, RING 1-3
Shedar TeoCANT, CSAU, CAE1,
Sirius des Vaux RougesBrevet ring
Sirius z Koláčkova rančeZZO
Soleil des AssiersCSAU
Syrrius Namir des Gardiens de l'OmbreRing1
Tara du Gardien de la PuissanceBrevet Ring, Obeissance Niv 1, Cantroupeaux
Tarantula Warrior SoulCSAU, BH
Theo de la Niche du BonheurRing 3
Thoas Indy des Chasseurs d´OmbreBrevet Ring
Tim du Gardien de la PuissanceBH,VPG 3,IPO 1-3
Triskell de la Horde du Bois PerduBrevet ring
Tyros z Koláčkova rančeZVV1, IPO1, ZOP, ZPU1-2, SCHH/VPG, FPr1-2-3, ZPO 1, IPO2, VPG1, IPO3, ZVV2
1. místo v IPO1 na M ČR FO 2009, 4. místo v IPO3 na M ČR FO 2010,
Uarrior de La Noe du JardinCSAU,CANT
Ufana de la Grange ColombeCANT
Ufo de la Montagne du SeigneurIPO 1, IPO 2, IPO 3, CSAU, FH 1
Ulka de la Grange ColombeCSAU
UlysseRCI 1, Ring 1, Brevet Pistage
Ungie des Gaillards des Terres FroidesCSAU
Upper de la Horde du Bois PerduCSAU,Ring 1
Uran Warrior Soul2016 - závody v kat. ZZO - 4x 1. místo, 1x 2. místo, kat. ZZO1 - 3. místo
Valderic du Chemin du Val au LoupBH, CANT
Valdone des Bergeres de la ValleeCSAU, Brevet Ring
Vanji des Gardiens aux Coeurs TendresBrevet Ring, CSAU
Vasco des Feux CeltiquesCSAU,Brevet I.,Ring I-II.
Virgile du Murier de SordeilleBrevet Obéissance, Champions de Belgique de Canicross
Virgo Bleu de l'Abyss du Bout des TerresCANT
Zarko de l'AmouraudiéreBH, Brevet Ring, IPO 3,
© Maši 2009
Změny u Vašich psů či další vklady na webu zasílejte na adresu: ing. Marcela Součková, stafkovm@yahoo.com