Nejbližší klubovou akcí je bonitační Speciální výstava se zadáním titulu VSV - Liblín 30.9.-1.10.2023.

Inzerce

Podmínky pro zadání inzerce
<< 2021 >>
LedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
08.07.2021Štěňátka A z Pultarova mlýna
Chovatelská stanice z Pultarova mlýna zadá štěňátka narozená 26.6.2021.
K odběru koncem prázdnin.
Matka: Elischka Carský klenot, nar. 25.12.2017
Rtg: A HD A, ED 0/0, OCD clear, SP 0
TITULY: CAC, VSV
Třída chovnosti: 4- recommandé
Kardio: bez známek kardiomyopatii a vrozených srdečních vad, DOV prostá
http://beauceron.cz/stranky/chovatelstvi/karta.php?id=3981

Otec:Hary Querrier Psi Mysteria nar. 12.4.2019
Rtg: A HD A, ED 0/0, OCD clear, SP 0, LTV 0
Tituly: CAC
Třída chovnosti: 4- recommandé
Kardio: netrpí srdečním onemocněním, DOV prosté
http://beauceron.cz/stranky/chovatelstvi/karta.php?id=4296

Přijímáme rezervace na štěňátka 7 fen a 4 psi. Předpoklad dobrých povah i exteriérů, Beauceron je aktivní pes vhodný pro jakoukoli činnost, kterou mu vymyslíte, bude vám dělat společníka při dlouhých tůrach, na kole, u koloběžky, u koní, na farmě, u vody, na výstavách nebo ve sportovní kynologii a na výstavách. Oba rodiče jsou milé a vyrovnané povahy.
Tel.: 775 203 500, kadlicekholubu@seznam.cz
A z Pultarova mlýna
07.07.2021Štěňátka F Heart Boyard
Web inzerenta: https://heart-boyard.webnode.cz/
Přijímáme rezervace na štěňátka Beauceron z chovatelské stanice Heart Boyard vrh "F" narozené 16.6.2021. K dispozici dva pejsci černý s pálením. Odběr štěňátka od poloviny srpna. Oba rodiče uchovněni v nejvyšší třídě chovnosti, jedná se VÝBĚROVÝ CHOV. Všechny štěňátka jsou plně standartní vhodné na chov, výstavy, veškeré sporty, nebo jako vhodný parťák do rodiny.

Matka: Benellis Topaz Heart Boyard - C. I. E.,Grand CH CZ, MNE, RO,Champion CZ, PL, SK, MNE, RO, ČMKU, ClubJCH PL, SK, VDH, zdraví: HD A 0/0, (ED) 0/0, OCD neg., Spond. 0 neg., DM Degenerative myelopathy - healthy homozygous (N/N), eyes ecvo clear, Echo kard. neg. - chovná třída - RECOMMANDE.

Otec: Joker Blue des Feux de la Catiniere - výborný - zdraví : HD A 0/0, (ED) 0/0, OCD neg., Spond. 0 neg., eyes ecvo clear, DCM neg. - pes je import z Francie a bude to jeho první vrh v ČR a první potomci po něm. - chovná třída - RECOMMANDE

Štěňátko bude odcházet do nového domova 3-4x odčerveno, očkováno s PET passportem, čipované, s nadstandartní výbavičkou do nového domova. Chovatelský servis samozřejmostí. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle +420 724 306 122 nebo email spackova.kristyna@seznam.cz nebo webové stránky - https://heart-boyard.webnode.cz/
F Heart Boyard
04.07.2021Pejsek F Heart Boyard
Nabízíme štěňátko plemena Beauceron z chovatelské stanice Heart Boyard vrh "F" narozené 16.6.2021. K dispozici máme posledního volného kluka. Odběr štěňátka od 7.8.2021. Oba rodiče uchovněni v nejvyšší třídě chovnosti, jedná se VÝBĚROVÝ CHOV. Štěňátko je plně standartní vhodné na chov, výstavy, veškeré sporty, nebo jako vhodný parťák do rodiny. Po matce vrhu již úspěšní potomci a vyšetřeni na zdraví, vše s negativními výsledky.

Matka: Benellis Topaz Heart Boyard - C. I. E.,Grand CH CZ, MNE, RO,Champion CZ, PL, SK, MNE, RO, ČMKU, ClubJCH PL, SK, VDH, zdraví: HD A 0/0, (ED) 0/0, OCD neg., Spond. 0 neg., DM Degenerative myelopathy - healthy homozygous (N/N), eyes ecvo clear, Echo kard. neg. - chovná třída -IV.- RECOMMANDE.

Otec: Joker Blue des Feux de la Catiniere - výborný - zdraví : HD A 0/0, (ED) 0/0, OCD neg., Spond. 0 neg., eyes ecvo clear, DCM neg. - pes je import z Francie a je to první vrh v ČR a první potomci po něm. - chovná třída - IV.- RECOMMANDE

Štěňátko bude odcházet do nového domova 3-4x odčerveno, očkováno s PET passportem, čipované, s nadstandartní výbavičkou do nového domova. Chovatelský servis samozřejmostí. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle +420 724 306 122 nebo email spackova.kristyna@seznam.cz nebo webové stránky - https://heart-boyard.webnode.cz/
F HB
01.07.2021Štěňátka z F Údolí buků

Chovatelská stanice z Údolí buků nabízí k prodeji štěňata beauceronů s PP z vrhu “F” v barvě harlekýn a černá s pálením narozená 27.5.2021.

Matka: JChCz Beatrice z Údolí buků, zdraví: HD A/A, ED 0/0

Třída chovnosti: IV-Recommandé, Výstavy: Český Junior Šampion, 3xCAJC, 2xBOJ, V1 CAC, Zkoušky: NHAT

Otec: Python Warrior Soul, zdraví: HD A/A, Třída chovnosti: II-Premier Choix, Výstavy: Beauceronne Brens (FR) - výborný, 2. místo, Zkoušky: BH, IPO1, IPO2, IPO3

Štěňata jsou silná, vitální, hezky zbarvená. Předpokládáme výborné zdraví, krásný exteriér a pěkné povahy.

Štěňátka budou odčervená, očkovaná, čipovaná, zvyklá na děti, psy, kočky. Budou socializovaná, zvyklá na jízdu autem. Ochovaná doma a následně v plně zatepleném kotci s velkým výběhem na zahradu. Budou vhodná jak na sport tak jako společníci do aktivních rodin.
Samozřejmostí je výbavička a 100% chovatelský servis.
V případě zájmu mě kontaktujte: telefon 739 525 558 nebo e-mail: pavla.obstova@gmail.com
Lokalita: Střední Čechy
f z udoli buku
01.07.2021Štěňata A z Malenovického kopce
Web inzerenta: https://chovatelska-stanice-z-malenovickeho-kopce8.webnode.cz/
Chovatelská stanice z Malenovického kopce přijímá rezervace na štěňátka beaucerona. Štěňátka budou v barvě černá s pálením, očkovaná, odčervená a zvyklá na děti a jiné psy.
Matka Adell SaNiVeGe - má milou povahu a nadšení pro sportovní kynologii a hravě se učí novým věcem.
Otec Début Carský Klenot - má také velice milou povahu a především hodně výborných sportovních i výstavních úspěchů.
Narození štěňátek očekáváme koncem června 2021.

Kontakty: e-mail: ekamlerova@seznam.cz, tel: 739 573 070© Maši 2009
Změny u Vašich psů či další vklady na webu zasílejte na adresu: MVDr. Kateřina Valdhans, pch.beauceron@seznam.cz