Nejbližší akce: MČR v pasení 2020 - BBB Cup, 18.-20.9.2020

Inzerce

Podmínky pro zadání inzerce
<< 2019 >>
LedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
04.09.2019Vrh G CHS Canis Mayrau
Web inzerenta: http://www.canismayrau.cz
Štěňátka s PP ze zahraničního spojení velmi kvalitních rodičů, pracovně i výstavně vedených. Oba rodiče mají nejvyšší francouzskou chovnost Recommandé.
Štěňátka jsou nyní k odběru.

Matka: Habileté z Ajysyt - DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní, spondylóza 0. Klubová šampionka krásy, Česká, Polská, Slovenská, Rakouská a Maďarská šampionka, C.I.E., C.I.B., mnoho titulů BOB, CACIB. Ve 3,5 letech má složeny zkoušky IPO1, BH, ZM, ZZO, CSAU, ZVOP a NHAT.
Otec: Mambo des Bergers Noirs du Jedi - DKK A/A, DLK 0/0. Pracuje na farmě, pase krávy a ovce. Získal výstavní tituly CACIB, BOS a složil zkoušky z pasení TO3, IHT TS 2, a socializační CSAU. Jeho otec pracuje také na farmě u krav a ovcí, má složené zkouška TO3 a pyšní se nejvyšší francouzskou chovností Recommandé. RTG kyčlí DKK A. Mambo je velmi mladý pes, má teprve 2. vrh, v České republice je jeho krev nová.
Štěňátka odchováváme v domě a od 4. týdne věku venku s našimi ostatními beaucerony. Štěňátka budou socializovaná, zvyklá na chod domácnosti i venku, budou umět respektovat pravidla smečky, hrát si s jinými lidmi i s dětmi. Budou znát chod stáje s koňmi i jízdu autem. Předpokládáme, že štěňátka budou výstavního exteriéru, vhodná pro pasení ovcí, pro výcvik i různé sporty, ale hlavně budou prima společníci do aktivních rodin i s dětmi a ochránci jejich majetku. Předpokládáme též silné zdraví, rodiče i předci mají DKK A a DLK 0/0 a dožívají se vyššího věku.
Rádi Vás uvítáme na nezávazné návštěvě u štěňátek, na jejichž výchově se bude podílet i jejich dědeček C.I.B. C.I.E. Multišampion Choisi z Husovy tvrze (IPO3).
Štěňátka od nás odcházejí očkovaná, odčervená, čipovaná s PET pasem, kupní smlouvou a výbavičkou.
Více info na www.canismayrau.cz, e-mail: katavok@seznam.cz, tel. 603 55 22 42
Vrh G© Maši 2009
Změny u Vašich psů či další vklady na webu zasílejte na adresu: ing. Marcela Součková, stafkovm@yahoo.com