Klubové akce jsou až do odvolání zrušeny.

Inzerce

Podmínky pro zadání inzerce
<< 2019 >>
LedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
29.05.2019Lecter Hannibal le Coeur Pur
Web inzerenta: http://www.lecoeurpur.eu
Lecter Hannibal le Coeur Pur hledá pánečky, kteří ocení jeho aktivní povahu, chuť učit se stále novým věcem, nebojácnost a hravost.
Lecter má velmi příjemnou povahu, k lidem velice přátelský a ocení jakoukoli aktivitu, kterou bude moci dělat se svým pánečkem nebo paničkou. Projevila se u něj silná vloha k pasení, takže je možné rozvíjet i tuto dovednost.
Chovatelský servis samozřejmostí.
Nezávazná návštěva vítána.
kontakt: tancevova.l@seznam.cz, tel.: 776 14 55 86
Lecter
13.05.2019Roční pejsek harlekýn
Berrygreif Grace z Pardubic hledá nový domov z důvodu nemoci majitele. Více info na Patamatek@seznam.cz, 605 753 150. Jen do výborných podmínek vážným zájemcům o plemeno.
http://beauceron.cz/stranky/chovatelstvi/karta.php?id=4042
Berrygreif
01.05.2019CHS Psi Mysteria
Web inzerenta: http://www.psi.mysteria.cz
ChS Psi Mysteria přijímá rezervace na štěňata beauceronů ze zahraničního krytí po velmi kvalitních rodičích. Předpokládáme štěňata s pěknou mohutnou stavbou těla, sytým pálením, hustou a dlouhou srstí a s perfektní povahou! Barva harlekýn a černá s pálením. Prioritou je pro nás výborné zdraví, nekonfliktní a sebevědomá povaha se zájem o práci a typický vzhled. Štěňátka zvyklá na děti, odchována venku i v domě, vhodná na chov i výstavy nebo práci - služební výcvik, pasení, agility ale i jako impozantní společník do rodiny a hlídač domu pro vyrovnaného majitele. Oba rodiče jsou úspěšně sportovně vedeni, úspěšní na výstavách, nadstandardně zdravotně vyšetřeni, mají povahové testy! Budoucím majitelům poradíme, pomůžeme! Odběr začátek června 2019. Velmi zajímavý rodokmen s pracovní krví a zahraničními předky. PP, europass, chip, výbava a smlouva samozřejmostí! Cena dle kvality. Více info na http://www.psi.mysteria.cz, tel. +420604756721 fejglova@seznam.cz
pm© Maši 2009
Změny u Vašich psů či další vklady na webu zasílejte na adresu: ing. Marcela Součková, stafkovm@yahoo.com