Klubové akce jsou až do odvolání zrušeny.

Inzerce

Podmínky pro zadání inzerce
<< 2015 >>
LedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
08.04.2015Štěňátka B Heart Boyard
Web inzerenta: http://www.heartboyard.com
CHS HEART BOYARD prodá nádherná štěňátka z vrhu „B“ 5 holčiček a 1 pejska. Odběr od 17. dubna. Štěňátka mají předpoklady výborného zdraví, vyrovnaných povah a pěkného exteriéru, po výstavně úspěšných rodičích. Otec: Multi.CH Harwey Duke Blackgorge (Multi.CH Bataille des Assiers x Multi.CH Bar Rafaelli des Onze Hermines), C.I.E, CH ČMKU, CH Německa, Klubový šampion krásy, JCH ČR, mnoho CAC, CACIB, BOB, BIG, zkoušky: CSAU, Brevet 1, ZZO, BH, BGH1, Brevet obedience 2 místo na NÉ 2012, HD a (0/0), úplný chrup, nůžkový skus, herpes virus neg. Třída chovnosti: Recommandé (ČR i ve Francii). Matka: Hellen z Husovy tvrze (CH. Tyros z Koláčkova ranče x Arleta z Husovy tvrze), CH PL, CH ČMKU, Klubový šampion krásy, mnoho CAC, CACIB, BOB, HD a (0/0), úplný chrup, nůžkový skus, herpes virus neg. Třída chovnosti: Recommandé. Všechna štěňátka co od nás budou odcházet do nových domovů, budou perfektně socializována, zvyklá na domov i venkovní prostředí. Součástí štěňátka je označení čipem, EUROPAS, kupní smlouva, CD s fotkami od narození, dáreček do nového domova a u každého štěňátka je samozřejmostí chovatelský servis. Kontakty: +420 724 306 122, kikii@centrum.cz
B Heart Boyard
08.04.2015Štěňátka A Canis Mayrau
Web inzerenta: http://www.canismayrau.cz
Štěňátka ze zahraničního krytí – v ČR nová krev CHS Canis Mayrau zadá štěňátka – už jen fenky na fotkách. Otec - světový a evropský vítěz tímto dává do Čech novou francouzskou krev. Matka import z Francie, mnohonásobná šampionka evropských zemí. Oba rodiče jsou zdraví, nezatížení dysplaziemi, jsou plnochrupí s nůžkovými skusy, úplnými oběma paspárky a typickými hlavami i tělem. Úspěšně skládají pracovní zkoušky, otec z pasení ovcí, matka ze sportovní kynologie. Předpokládáme, že štěňátka budou výstavního vzhledu a příjemných aktivních povah s chutí učit se nové a pracovat. Uvítáme zájemce, kteří budou chtít beaucerona pro radost jako kamaráda do pohody i nepohody, nebo také pro výstavní a sportovní ambice. Fenky jsou velmi vhodné pro chov. Štěňátka jsou k odběru od 12. 4. 2015. Kontaktovat nás můžete na tel: 603 55 22 42 nebo na e-mailu katavok@seznam.cz Více informací o rodičích a štěňátkách je možné získat na www.canismayrau.cz nebo na FB vyhledat náš profil „Canis Mayrau“.
A canis Mayrau
01.04.2015Štěňátka B L´Épice de la Vie
Web inzerenta: http://www.korenizivota.eu
CHS L´Épice de la Vie (Koření života) nabízí k prodeji 4 fenky a 1 pejska z jedinečného zahraničního krytí (Maďarsko). OTEC: Graal de l´Ame du Loup (Tyros de Lusan x Étoile de l´Ame du Loup), 6x CAC, 3x BOB, BOS, MKSZ 2xCAC, MKSZ 1x BOB, 2x KLGY, 3.BIG. MATKA: Happy Z Lhotecké linie (D´Roi des Matins de l´Abbé Rozier x Bugi l´Ami Noir), 2x CAJC, 2x CAC, Nejlepší harlekýn BK 2012, 2013, Klubová vítězka - nejlepší fena výstavy 2013, ZKOUŠKY - ZOP, ZZO, ZPU1, ZM, BH. Oba rodiče prostí dysplazie, plnochrupí, s nůžkovým skusem a kompletními paspárky. Štěňátka jsou veselé a temperamentní povahy, vhodná pro výcvik či jakýkoliv sport, ideální parťák k aktivním lidem i do rodin k dětem. Štěňátka se narodila 7.2.2015, ODBĚR možný IHNED. Štěňátka jsou očkovaná, načipovaná, vybavena europasem. S výchovou a výcvikem poradíme, pomůžeme. Kontakty: +420777687853, zdenka.kohut@seznam.cz, .
B epice de la vie© Maši 2009
Změny u Vašich psů či další vklady na webu zasílejte na adresu: ing. Marcela Součková, stafkovm@yahoo.com