Nejbližší klubové akce: Mistrovství republiky FO 26.-27.10.2019 Bochovice, Speciální výstava beauceronů 28.10.2019 Bochovice

Inzerce

Podmínky pro zadání inzerce
<< 2015 >>
LedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
19.02.2015Štěňátka v CHS.L´Épice de la Vie
Web inzerenta: http://www.korenizivota.eu
CHS L´Épice de la Vie nabízí k prodeji štěňátka z jedinečného zahraničního spojení.
Otec: Graal de l´Ame du Loup, Matka: Happy Z Lhotecké linie. Oba rodiče nekonfliktní, veselé a temperamentní povahy, oba exteriérově výborní, pracovně vedení. Štěňátka se narodila 7.2.2015 v barvě černá se znaky i harlekýn. Odběr možný na počátku měsíce dubna (víkend před Velikonocemi). Štěňátka budou očkovaná, odčervená, vybavena čipem a europasem. Předpoklad štěňat výborného výstavního potenciálu, vhodná pro výcvik, jakýkoliv sport i jako společ ník do rodin k dětem či parťák k aktivním lidem.
Více informací na tel.: 777 687 853
Fotogalerie na: http://beauceronizceladne.rajce.idnes.cz/
04.02.2015CHS.Canis Mayrau
Web inzerenta: http://www.canismayrau.cz

Hledáte pohodového BEAUCERONA jako kamaráda do rodiny, na sport se psem, na výstavy i pro výcvik?
KAŽDÝ Z VÁS BUDE U NÁS VÍTÁN.
Jedinečné spojení dvou exteriérově luxusních a povahově vyrovnaných rodičů s příjemným temperamentem a čisté francouzské krve. Ze strany otce štěňátek se jedná o v Čechách novou krevní linii.
MATKA
MultiCH Heroine des Gardiens aux Coeurs Tendres - fena líbivého exteriéru, velmi příjemné přátelské povahy, miluje vodu, děti a je nekonfliktní k ostatním psům. Stále veselá a kontaktní k lidem, vždy se snaží ve všem vyhovět a zavděčit se. Její nejsilnější pracovní stránkou jsou pachové práce. V jejím rodokmenu najdeme téměř všechny předky s nejvyššími chovnostmi ELITE A a několik vítězů Nationale elevage.
Výstavy - ve svých teprve 2,5 letech získala tituly Šampionka Slovenska, Čech, Maďarska, Polska, Rakouska, Klubová šampionka krásy 2014, Česká junior šampionka a šampionka ČMKU, na evropské výstavě v Ženevě 2013 vyhrála svojí třídu a získala CAC, na Evropské výstavě v Brně 2014 vyhrála třídu šampionů a získala CAC a RCACIB, obdržela 25xCACIB, 7xBOS, 14xBOB, splnila podmínky pro udělení titulu mezinárodního výstavního šampiona C.I.E. a je čekatelkou šampiona Německa a Švýcarska. Dále obdržela ocenění Vítěz Prahy, GERMAN WINNER 2014, LEIPZIG SIEGER 2014 a mnoho dalších ohodnocení.
zkoušky: ZM, ZZO, BH, FPR1, ZOP, ZVOP, před krytím připravována na IPO 1
TAN test: 9/9/10, DKK A 0/0, DLK 0/0, OCD negativ, preventivní vyšetření srdce negativní, plnochrupá, nůžkový skus, oba paspárky kompletní
OTEC
CH Shedar Teo - pes čisté francouzské krve z linie, která v ČR ještě není. V rodokmenu najdeme několik vítězů Nationale elevage. Je povahově vyrovnaný, příjemně sebevědomý a temperamentní pes s přátelskou a nekonfliktní povahou.
Výstavy: Pes má přenádherný exteriér, který ocenili rozhodčí vítězstvím na Světové výstavě v Paříži 2011 ve třídě mladých, na Evropské výstavě v Ženevě 2013 – Evropský šampion a na nejprestižnější výstavě beauceronů ve Francii, kde získal ve velmi početné konkurenci 4. místo ve třídě mladých v 2011 a 3. místo ve třídě šampionů v roce 2013. Dále je držitelem titulů Italský šampion a mezinárodní výstavní šampion C.I.E. a mnoho dalších cenných ohodnocení.
Zkoušky: CANT, CSAU, CAE1
TAN test: 8/8/9, DKK A 0/0, DLK 0/0, plnochrupý, nůžkový skus, oba paspárky kompletní
Očekáváme, že štěňátka z tohoto spojení budou povahově vyrovnaná, přátelská a příjemně temperamentní s excelentním exteriérem, vhodná jako nenáročný parťák do rodiny, na výstavy, pro výcvik nebo pro psí sporty. S ohledem na povahy rodičů předpokládáme i vhodnost pro záchranářský výcvik nebo pro canisterapii. Máme zkušenosti s výchovou pro běžný život, s výcvikem i výstavami, rádi se vším pomůžeme a poradíme. Chovatelský servis je pro nás samozřejmostí.
www.canismayrau.cz e-mil: katavok@seznam.cz mob.: (+420) 603 552 242
canis mayrau© Maši 2009
Změny u Vašich psů či další vklady na webu zasílejte na adresu: ing. Marcela Součková, stafkovm@yahoo.com