Nejbližší klubové akce: výcvikový tábor 18.-24.8.2019 Bochovice, Mistrovství republiky v pasení 30.8-1.9.2019.

Inzerce

Podmínky pro zadání inzerce
<< 2018 >>
LedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
01.02.2018Štěňátka E Carský klenot
Web inzerenta: http://www.carskyklenot.cz
Štěňata s PP z výběrového chovu - rodiče nejvyšší třída chovnosti Cot. 4 - Recommandé. Spojení výborného exteriéru a pracovních kvalit! Oba rodiče mají složené zkoušky z výkonu, jsou neúplatní hlídači a zároveň dosáhli perfektních výstavních výsledků - C.I.E., Junioršampion CZ, SK a šampion CZ, SK, PL, ČMKU, mnoho CAC, CACIB, BOB, Krajský a Oblastní vítěz, Vítěz speciální výstavy atd. Oba RTG DKK A/A. Matka má navíc i další nepovinná zdravotní vyšetření (DLK, OCD, Spondylóza) s negativním výsledkem! Liniová plemenitba na Ufo de la Montagne du Seigneur a Hubert Manuela. Dále v rodokmenu štěňat figuruje celá řada legendárních předků s vrcholovými zkouškami (IPO3, ZVV3, IPO-FH, šampion práce ČR, Mistr světa CMBF, ÚMS FCI...) a mnoha výstavními šampionáty např. Kerang Warrior Soul, Adad z Ajysyt, Bellissimé z Dorky, Artzain... Seneque...a další

Máme na prodej pejsky i fenky v barvě černé s pálením. Štěňátka budou očkovaná, pravidelně odčervovaná, vybavená pet pasem a označená čipem. Dostanou od nás dárkový balíček s krmením. Samozřejmostí je kupní smlouva. Štěňátka odchováváme s námi doma, budou zvyklá na různé zvuky a běžný chod domácnosti. Předpoklady k chovu a výstavám, výcviku a různým psím sportům, ale také jako věrní společníci a ochránci vhodní do aktivních rodin. Můžete u nás vidět jejich téměř 12ti letou babičku i mladého psíka z předchozího vrhu. Nezávazná návštěva po dohodě vítána!
Odběr v polovině února 2018. Další informace na www.carskyklenot.cz, denizimova@seznam.cz a tel. +420777890137
E Carský klenot 2
01.02.2018Štěňátka D Canis Mayrau
Web inzerenta: http://www.canismayrau.cz
V půlce února očekáváme narození štěňátek s PP ze spojení kvalitních rodičů, pracovně i výstavně vedených. K odběru budou v půlce dubna. Už nyní je možná rezervace.
Matka: Habileté z Ajysyt - DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní, spondylóza 0. Klubová šampionka krásy, Česká šampionka, čekatelka šampionů několika evropských zemí, mnoho titulů BOB, CACIB. Ve 2 letech má složeny zkoušky BH, ZM, ZZO a ZVOP.
Otec: Addi Rakovecká niva - DKK A/A, DLK 0/0. Získal tituly res.CAC,2xCAC,res.CACIB a složil zkoušky BH, SPr1, ZZO. Jeho otec Troll de la Noe du Jardin a dědeček matky Habileté – Turbo de la Negrese byli oba šampioni Francie a v Čechách měli každý pouze 1 vrh. Mnoho předků má složeny vysoké zkoušky ze sportovní kynologie.

Štěňátka odchováváme v domě a od 5. týdne věku venku s našimi ostatními beaucerony. Štěňátka budou socializovaná, zvyklá na chod domácnosti i venku, budou umět respektovat pravidla smečky a jiné psy , hrát si s dětmi a jinými lidmi, budou znát chod stáje s koňmi i jízdu autem.
Předpokládáme, že štěňátka budou výstavního exteriéru, vhodná pro výcvik i různé sporty, ale hlavně budou prima společníci do aktivních rodin i s dětmi a ochránci jejich majetku. Předpokládáme též silné zdraví, do 4. generace jsou všichni předci DKK A/A, rodiče mají navíc oba DLK 0/0, mnoho předků se dožilo 12-14,5 roku a dědeček 13 let a babička 12,5 roku stále žijí. Rádi Vás uvítáme na návštěvě u štěňátek, na jejichž výchově se bude podílet i jejich dědeček C.I.B. C.I.E. Multišampion Choisi z Husovy tvrze (IPO3). Štěňátka od nás odcházejí očkovaná, odčervená, čipovaná s PET pasem, kupní smlouvou a výbavičkou.
Více info na www.canismayrau.cz, e-mail: katavok@seznam.cz, tel. 603 55 22 42
Štěňátka vrh D Canis Mayrau
01.02.2018Štěňatka vrh E Carský klenot
Web inzerenta: http://www.carskyklenot.cz
Chovatelská stanice "Carský klenot" se 17letou tradicí nabízí špičková štěňata s PP z výběrového chovu v barvě černé s pálením. Oba rodiče mají zdravotní vyšetření a úspěšně složený povahový TAN test. Pyšní se mnoha výstavními tituly a řadou složených zkoušek z výkonu. Jsou výborní hlídači s vyrovnanou sebevědomou povahou. Štěňata jsou odchovaná s námi doma v rodině, perfektně socializovaná, zvyklá na běžný provoz domácnosti. Učena základům čistotnosti, baští granule i maso. Už umějí chodit na vodítku. Stáří 2 měsíce. Očkovaná, 4 x odčervená, čipovaná s Pet passem. K odběru ihned. Pouze do výborných podmínek a zkušených rukou. Uvítáme zájemce o výstavy a chov, ale není podmínkou. Štěňátka mají předpoklady k výcviku a dalším psím sportům, například agility apod. Vhodná též jako impozantní ochránci a společníci do aktivních rodin. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Každé štěňátko dostane s sebou výbavičku s krmením a hračkou. Nezávazná návštěva po dohodě vítána. Více informací, fotky a videa na www.carskyklenot.cz, denizimova@seznam.cz nebo tel. +420777890137
vrh E CK© Maši 2009
Změny u Vašich psů či další vklady na webu zasílejte na adresu: ing. Marcela Součková, stafkovm@yahoo.com